Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pretty Eau de Cologne Elizabeth Arden για γυναίκες

Pretty Eau de Cologne Elizabeth Arden για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic

Pretty Eau de Cologne από Elizabeth Arden είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Pretty Eau de Cologne κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει ροδάκινο , κόκκινο μήλο και καρπούζι.

ροδάκινο κόκκινο μήλο καρπούζι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pretty Eau de Cologne by Elizabeth Arden.

Pretty Eau de Cologne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pretty Eau de Cologne by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pretty Eau de Cologne by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Red Delicious Esprit Connect for Her Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Joop! Joop! Homme Chill Out Kerry Katona Outrageous Novae Plus Pretty Fairy Mojo Be Sexy Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Fragonard Caresse Victoria`s Secret Love Rocks Gres Caline Tender Moments Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks