Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Pretty Limited Edition Elizabeth Arden για γυναίκες

Pretty Limited Edition Elizabeth Arden για γυναίκες

Pretty Limited Edition από Elizabeth Arden είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Claude Dir. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Μανταριν ορανζ και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, παιώνια και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Μανταριν ορανζ ροδάκινο

γιασεμί παιώνια κρίνος

Μόσχος Κεχριμπάρι νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pretty Limited Edition by Elizabeth Arden.

Pretty Limited Edition Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Ειναι πολυ ωραιο γιατι στην αρχη ειναι δροσερο και μυριζει λουλουδι.

Jan
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden Pretty Limited Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden Pretty Limited Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pretty Limited Edition by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pretty Limited Edition by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Victorio & Lucchino Hechizo Oriflame Freya Too Faced Love Hangover Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Caron Farnesiana Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Ana Hickmann Ana Ann Taylor Possibilities Vicky Tiel Sensuel Susan McCray Nightfall Galimard Brindille