Σχεδιαστές » D E » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Provocative Interlude Elizabeth Arden για γυναίκες

Provocative Interlude Elizabeth Arden για γυναίκες

τροπικό
Provocative Interlude Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες Provocative Interlude Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες

Provocative Interlude από Elizabeth Arden είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Provocative Interlude κυκλοφόρησε το έτος 2006. Provocative Interlude έχει δημιουργηθεί από Carlos Benaim και Loc Dong. Οι νότες κορυφής είναι Φρούτα, Σαμπάνια και γκουαβα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ορχιδέα και ανθη μάνγκο; οι νότες της βάσης είναι μόσχος κασμιρένιος, Μαχόγκανι και λευκή σοκολάτα.

Φρούτα Σαμπάνια γκουαβα

τριαντάφυλλο ορχιδέα ανθη μάνγκο

μόσχος κασμιρένιος Μαχόγκανι λευκή σοκολάτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Provocative Interlude by Elizabeth Arden.

Provocative Interlude Σχόλια Αρωμάτων

Gerry
Gerry

Φρούτα και αρώματα και σοκολάτα.. Αισθησιακά γλυκό με μεγάλη απόδοση ..
Φανταστικό eau de parfum.

Aug
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden Provocative Interlude fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden Provocative Interlude, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Provocative Interlude by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Provocative Interlude by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chopard Casmir Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette Al-Rehab Deluxe Molinard Fleur de Chocolat Cioccolato Mon Amour Fondente Extra Guerlain La Petite Robe Noire Red Pearl Red Pearl Melange Perfume Roll-On Perfume No. 8 Jessica Simpson Creamy Dessert Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops