Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Untold Elizabeth Arden για γυναίκες

Untold Elizabeth Arden για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Untold Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες Untold Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες Untold Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες

Untold από Elizabeth Arden είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Untold κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Clement Gavarry. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Περγαμόντο, αχλάδι και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι Αιγυπτιακό γιασεμί και γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

ροζ πιπέρι Περγαμόντο αχλάδι κασσία

Αιγυπτιακό γιασεμί γαρδένια

πατσουλί Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Untold by Elizabeth Arden.

Untold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden Untold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden Untold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Untold by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Untold by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ayala Moriel Altruism Memo Inlé Givenchy Givenchy Lights Mimmina Mimmina Red Saint Amour Si Pure Harvey Prince Ageless B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God O Boticario Insensatez Voluspa Corsica Avon Bali Bliss Celine Dion Pure Brilliance Masaki Matsushima Fluo