Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Untold Absolu Elizabeth Arden για γυναίκες

Untold Absolu Elizabeth Arden για γυναίκες

Untold Absolu Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες Untold Absolu Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες

Untold Absolu από Elizabeth Arden είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Untold Absolu κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, Περγαμόντο, τζίντζερ και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι Λουλούδια, Αιγυπτιακό γιασεμί και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι βανίλια Ταϊτης, Βενζόη , ξύλο κασμίρι και σπόρος Τόνκα.

δαμάσκηνο Περγαμόντο τζίντζερ βατόμουρο

Λουλούδια Αιγυπτιακό γιασεμί νάρκισσος

βανίλια Ταϊτης Βενζόη ξύλο κασμίρι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Untold Absolu by Elizabeth Arden.

Untold Absolu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden Untold Absolu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden Untold Absolu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Untold Absolu by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Untold Absolu by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Sun Max Mara Max Mara Silk Touch Christian Dior Lily Dior Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Police Pure Woman Clive Christian 1872 for Women La Perla J`Aime La Nuit Loewe Loewe L Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Lancome Tresor In Love Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Benefit Garden of Good & Eva