Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Untold Eau Legere Elizabeth Arden για γυναίκες

Untold Eau Legere Elizabeth Arden για γυναίκες

Untold Eau Legere Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες Untold Eau Legere Elizabeth Arden για γυναίκες Εικόνες

Untold Eau Legere από Elizabeth Arden είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Untold Eau Legere κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Clement Gavarry. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Πράσινο Μήλο, κασσία και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια και ρόζ παιώνια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

ροζ πιπέρι Πράσινο Μήλο κασσία γκρειπ φρουτ

φρέζια ρόζ παιώνια

πατσουλί σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Untold Eau Legere by Elizabeth Arden.

Untold Eau Legere Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Elizabeth Arden Untold Eau Legere fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Elizabeth Arden Untold Eau Legere, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Untold Eau Legere by Elizabeth Arden. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Untold Eau Legere by Elizabeth Arden αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Naomi Campbell Seductive Elixir Jacadi Jacadi Garcon Novae Plus Ballet Novae Plus Pearl Silver Miller Harris Figue Amere Victoria`s Secret Love Rocks Biotherm Eau de Paradis Mexx Diversity Keiko Mecheri Hanae LR Beauty Queen Rance 1795 Helene