Σχεδιαστές » D E » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Ellie Ellie Perfume για γυναίκες

Ellie Ellie Perfume για γυναίκες

Ellie Ellie Perfume για γυναίκες Εικόνες

Ellie από Ellie Perfume είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ellie κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Roudnitska. Το άρωμα περιέχει Λευκά άνθη, Βανίλια, Βέτιβερ και Μόσχος.

Λευκά  άνθη Βανίλια Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ellie by Ellie Perfume.

Ellie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ellie Perfume Ellie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ellie Perfume Ellie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ellie by Ellie Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ellie by Ellie Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Hermes 24 Faubourg Salvatore Ferragamo F for Fascinating Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Leonard Tamango Jil Sander Jil Sander Woman III Yves de Sistelle Sanderling Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare La Bouquetiere Delice Infini Faberlic Ivresse de L´amour Jeanne Arthes Jeanne The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom