Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ellie Nuit Ellie Perfume για γυναίκες

Ellie Nuit Ellie Perfume για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Ellie Nuit Ellie Perfume για γυναίκες Εικόνες

Ellie Nuit από Ellie Perfume είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ellie Nuit κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Roudnitska. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, Βιολέτα, σανδαλόξυλο, κόλιανδρος και Φύλλο Συκιάς.

τριαντάφυλλο Βιολέτα σανδαλόξυλο κόλιανδρος Φύλλο Συκιάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ellie Nuit by Ellie Perfume.

Ellie Nuit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ellie Perfume Ellie Nuit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ellie Perfume Ellie Nuit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ellie Nuit by Ellie Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ellie Nuit by Ellie Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) Cacharel Amor Amor Elixir Passion Oscar de la Renta Oscar Oriflame Believe Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Andy Warhol Pop pour Femme Tocca Aqua Profumata Catania Chiemsee Wildcard! Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Tauer Perfumes 09 Orange Star Lulu Beauty Marlena