Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Apparition Homme Emanuel Ungaro για άνδρες

Apparition Homme Emanuel Ungaro για άνδρες

απαλό πικάντικο

Apparition Homme από Emanuel Ungaro είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Apparition Homme κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι ραβέντι, Μανταριν ορανζ και Γλυκάνισο; οι μεσαίες νότες είναι τσάι και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι γλυκόρριζα και ρίζα βέτιβερ.

ραβέντι Μανταριν ορανζ Γλυκάνισο

τσάι πιπέρι

γλυκόρριζα ρίζα βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Apparition Homme by Emanuel Ungaro.

Apparition Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emanuel Ungaro Apparition Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emanuel Ungaro Apparition Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Apparition Homme by Emanuel Ungaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Apparition Homme by Emanuel Ungaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

La Perla GrigioPerla Hedo White Avon Mesmerize for Women Odori Gli Odori Sergio Tacchini Experience Discovery Dorissima Narziß (Narziss) Montale Boise Fruite REN Cologne 04 Voluspa Linden Blond Tabac Roxana Illuminated Perfume Sierra Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Fragonard Beau Gosse Social Creatures Rebel Ambush