Σχεδιαστές » D E » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Apparition Homme Intense Emanuel Ungaro για άνδρες

Apparition Homme Intense Emanuel Ungaro για άνδρες

απαλό πικάντικο
ξινό

Apparition Homme Intense από Emanuel Ungaro είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Apparition Homme Intense κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι ραβέντι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, τσάι και αστεροειδής γλυκάνισος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και γλυκόρριζα.

ραβέντι Μανταριν ορανζ

κόλιανδρος τσάι αστεροειδής γλυκάνισος

Κεχριμπάρι Βανίλια γλυκόρριζα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Apparition Homme Intense by Emanuel Ungaro.

Apparition Homme Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Apparition Homme Intense by Emanuel Ungaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Apparition Homme Intense by Emanuel Ungaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Givenchy Xeryus Rouge Giorgio Armani Armani Attitude Puma Puma Man Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Nicole Farhi Homme Mark Buxton Around Midnight Ted Lapidus Ted Bond No 9 Cooper Square Black Phoenix Alchemy Lab Dorian