Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Divas Emanuel Ungaro για γυναίκες

Divas Emanuel Ungaro για γυναίκες

κακάο

Divas από Emanuel Ungaro είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Divas κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Max Gavarry. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πορτοκάλι και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, ορχιδέα και Μαύρη Σοκολάτα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο πορτοκάλι ανανάς

παιώνια ορχιδέα Μαύρη Σοκολάτα

πατσουλί Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Divas by Emanuel Ungaro.

Divas Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emanuel Ungaro Divas fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emanuel Ungaro Divas, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Divas by Emanuel Ungaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Divas by Emanuel Ungaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue After Five La Perla Charme Moschino Cheap & Chic I Love Love Divine L'inspiratrice Fresh Cannabis Rose Montale Aoud Velvet Neil Morris Gotham Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Bath and Body Works Twilight Woods O Boticario Quasar Mariella Burani Messages Rasasi Blue Lady