Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ombre de la Nuit Emanuel Ungaro για γυναίκες και άνδρες

Ombre de la Nuit Emanuel Ungaro για γυναίκες και άνδρες

Ombre de la Nuit από Emanuel Ungaro είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ombre de la Nuit κυκλοφόρησε το έτος 1993. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει δέρμα, ίριδα, νότες μπαχαρικών, Κεχριμπάρι, Μόσχος και νότες ξύλων.

δέρμα ίριδα νότες μπαχαρικών Κεχριμπάρι Μόσχος νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ombre de la Nuit by Emanuel Ungaro.

Ombre de la Nuit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emanuel Ungaro Ombre de la Nuit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emanuel Ungaro Ombre de la Nuit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ombre de la Nuit by Emanuel Ungaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ombre de la Nuit by Emanuel Ungaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Estée Lauder SpellBound Masaki Matsushima Mat Chocolat Coach Legacy Juicy Couture Couture Couture Donna Karan DKNY Women Limited Edition Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Parfums Elite Miss Elite Model In Love JoAnne Bassett Contessa Carven Variations Michael Michalsky Michalsky for Women Romane Ever Luxe