Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

U by Ungaro for Her Emanuel Ungaro για γυναίκες

U by Ungaro for Her Emanuel Ungaro για γυναίκες

Το είχα : 1

aquatic
U by Ungaro for Her Emanuel Ungaro για γυναίκες Εικόνες U by Ungaro for Her Emanuel Ungaro για γυναίκες Εικόνες

U by Ungaro for Her από Emanuel Ungaro είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. U by Ungaro for Her κυκλοφόρησε το έτος 2008. U by Ungaro for Her έχει δημιουργηθεί από Marc Chaillant και Loc Dong. Η νότα κορυφής είναι φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός και Oσμανθός; οι νότες της βάσης είναι ρίζωμα ίρις και Μόσχος.

φρέζια

Λωτός Oσμανθός

ρίζωμα ίρις Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about U by Ungaro for Her by Emanuel Ungaro.

U by Ungaro for Her Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Άλλο ένα δώρο που είχα,άρωμα αρκετά αδιάφορο,χωρίς διάρκεια.
Περισσότερο φλοραλ αφρόλουτρο μου θύμισε.

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει U by Ungaro for Her by Emanuel Ungaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για U by Ungaro for Her by Emanuel Ungaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Christian Dior Pure Poison Elixir Naomi Campbell Naomi Campbell Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Marc Jacobs Blush Chopard Happy Spirit Versace Metal Jeans Women Prada No4 Fleurs d'Oranger S.T. Dupont Orazuli Frederic Malle Une Fleur de Cassie Bond No 9 Harrods for Her Jeanne Arthes Cassandra Bleu