Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Ungaro Man Emanuel Ungaro για άνδρες

Ungaro Man Emanuel Ungaro για άνδρες

Το είχα : 1

ταμπάκο
Ungaro Man Emanuel Ungaro για άνδρες Εικόνες Ungaro Man Emanuel Ungaro για άνδρες Εικόνες Ungaro Man Emanuel Ungaro για άνδρες Εικόνες

Ungaro Man από Emanuel Ungaro είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Ungaro Man κυκλοφόρησε το έτος 2008. Η νότα κορυφής είναι Βασιλικός; η μεσαία νότα είναι ταμπάκο; η νότα της βάσης είναι Κέδρος.

Βασιλικός

ταμπάκο

Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ungaro Man by Emanuel Ungaro.

Ungaro Man Σχόλια Αρωμάτων

Ungaro Man by Emanuel Ungaro 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emanuel Ungaro Ungaro Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emanuel Ungaro Ungaro Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ungaro Man by Emanuel Ungaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ungaro Man by Emanuel Ungaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Azzaro Azzaro pour Homme B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty Creed Tabarome Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Calvin Klein Truth For Men Trussardi Python Uomo Lorenzo Villoresi Uomo La Collina Toscana La Collina Toscana Maremma’s Tobacco Nobile 1942 Lavanda Nobile Hugo Boss Boss Number One Lacoste Eau de Sport