Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Ungaro Masculin Emanuel Ungaro για άνδρες

Ungaro Masculin Emanuel Ungaro για άνδρες

Ungaro Masculin Emanuel Ungaro για άνδρες Εικόνες Ungaro Masculin Emanuel Ungaro για άνδρες Εικόνες Ungaro Masculin Emanuel Ungaro για άνδρες Εικόνες

Ungaro Masculin από Emanuel Ungaro είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Ungaro Masculin κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, πορτοκάλι και Πράσινο Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Θυμάρι και θαλασσινές νότες; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, πατσουλί και σπόρος Τόνκα.

γκρειπ φρουτ πορτοκάλι Πράσινο Μήλο

Λεβάντα Θυμάρι θαλασσινές νότες

Βέτιβερ πατσουλί σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ungaro Masculin by Emanuel Ungaro.

Ungaro Masculin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emanuel Ungaro Ungaro Masculin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emanuel Ungaro Ungaro Masculin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ungaro Masculin by Emanuel Ungaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ungaro Masculin by Emanuel Ungaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler Ice*Men Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme Aveda Chakra 4 Fulfillment Etat Libre d`Orange Tom of Finland Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Jacques Fath Yang Davidoff Adventure Amazonia Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Nautica White Sail Ulrich Lang Anvers Eisenberg J'ose Esprit Celebration Happy Vibes for Him