Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Ungaro pour L'Homme III Emanuel Ungaro για άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

βότκα
Ungaro pour L'Homme III Emanuel Ungaro για άνδρες Εικόνες

Ungaro pour L'Homme III από Emanuel Ungaro είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για άνδρες. Ungaro pour L'Homme III κυκλοφόρησε το έτος 1993. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Μαχόγκανι, κόλιανδρος, Λεβάντα, Βότκα, φασκόμηλο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κέδρος.

πορτοκάλι Μαχόγκανι κόλιανδρος Λεβάντα Βότκα φασκόμηλο λεμόνι

γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Γεράνι

σανδαλόξυλο πατσουλί Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ungaro pour L'Homme III by Emanuel Ungaro.

Ungaro pour L'Homme III Σχόλια Αρωμάτων

ροδοπεταλα
ροδοπεταλα

Έχω να κάνω μία ουσιαστική δήλωση για αυτό το άρωμα:Είναι Το πιο μοναδικό άρωμα deigners που απευθύνεται σε ανδρικό κοινό αυτή τη στιγμή(προσωπική μου άποψη). Δεν γνωρίζω για πόσο ακόμα θα υπάρχει στην αγορά αλλά πραγματικά αξίζει.

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ungaro pour L'Homme III by Emanuel Ungaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ungaro pour L'Homme III by Emanuel Ungaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Calvin Klein Escape Monotheme Fine Fragrances Venezia Green Tea L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Perry Ellis Perry Man Airness Power Instinct L`Erbolario Verde Creed Baie de Genievre Demeter Fragrance Always Calm Demeter Fragrance Grass April Aromatics Throat Chakra Oil Thymes Olive Leaf