Σχεδιαστές » D E » Κιτρο « Ομάδες

Sabbia 167 Emilio Pucci για γυναίκες

Sabbia 167 Emilio Pucci για γυναίκες

Sabbia 167 Emilio Pucci για γυναίκες Εικόνες

Sabbia 167 από Emilio Pucci είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Sabbia 167 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και πραλίνα; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

Μανταριν ορανζ Αμάλφι λεμόνι

ίριδα πραλίνα

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sabbia 167 by Emilio Pucci.

Sabbia 167 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emilio Pucci Sabbia 167 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emilio Pucci Sabbia 167, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sabbia 167 by Emilio Pucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sabbia 167 by Emilio Pucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Burberry Weekend for Men Accord Parfait Citron & Mandarine Mona di Orio Lux Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Tommy Hilfiger Tommy Jeans Antica Farmacista Grapefruit Jalaine Citrus Dream So...? So...? Into the night Penhaligon`s Eau de Cologne Atkinsons Gold Medal Coleen Rooney Coleen X Summer