Σχεδιαστές » D E » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Vivara (2007) Emilio Pucci για γυναίκες

Vivara (2007) Emilio Pucci για γυναίκες

Vivara (2007) Emilio Pucci για γυναίκες Εικόνες Vivara (2007) Emilio Pucci για γυναίκες Εικόνες Vivara (2007) Emilio Pucci για γυναίκες Εικόνες

Vivara (2007) από Emilio Pucci είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Vivara (2007) κυκλοφόρησε το έτος 2007. Vivara (2007) έχει δημιουργηθεί από Francois Demachy, Nathalie Gracia-Cetto και Marie-Aude Couture-Bluche. Οι νότες κορυφής είναι Αμαρέτο , γάλβανο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, ίριδα και Βέτιβερ.

Αμαρέτο γάλβανο Περγαμόντο

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί νάρκισσος

πατσουλί ίριδα Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vivara (2007) by Emilio Pucci.

Vivara (2007) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emilio Pucci Vivara (2007) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emilio Pucci Vivara (2007), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vivara (2007) by Emilio Pucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vivara (2007) by Emilio Pucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Paloma Picasso Paloma Picasso Trussardi Trussardi Skin Macal Palma Scent of Dubrovnik The Different Company Sublime Balkiss Creed Feuille Verte Miller Harris Fleurs de Sel Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Genny Genny Carven Intrigue Penhaligon`s Jubilee Bouquet Lord`s Jester Daphne Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon