Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Vivara Black Edition Emilio Pucci για γυναίκες

Vivara Black Edition Emilio Pucci για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Vivara Black Edition από Emilio Pucci είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Vivara Black Edition κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, νάρκισσος και ίριδα.

Περγαμόντο γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νάρκισσος ίριδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vivara Black Edition by Emilio Pucci.

Vivara Black Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Emilio Pucci Vivara Black Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Emilio Pucci Vivara Black Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vivara Black Edition by Emilio Pucci. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vivara Black Edition by Emilio Pucci αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Adidas Adidas 3 Women Lalique Commedia Roccobarocco Roccobarocco Adrienne Vittadini Venezia Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Faconnable Faconnable Femme Les Parfums de Rosine Parfums Rose Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Loriblu Sensual Seduction Woman Gianni Campagna Gelsomino La Bouquetiere Gardenia Exotique Nina Ricci L`Air du Temps by Starck