Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Havane pour Homme En Voyage Perfumes για άνδρες

Havane pour Homme En Voyage Perfumes για άνδρες

Havane pour Homme En Voyage Perfumes για άνδρες Εικόνες Havane pour Homme En Voyage Perfumes για άνδρες Εικόνες Havane pour Homme En Voyage Perfumes για άνδρες Εικόνες

Havane pour Homme από En Voyage Perfumes είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Shelley Waddington. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λάιμ και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Πετιτ γκρέιν, τσάι, Βιολέτα και έλατο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, σπόρος Τόνκα, Βανιλια, ταμπάκο, δέρμα και ρούμι.

Περγαμόντο λάιμ μέντα

Πετιτ γκρέιν τσάι Βιολέτα έλατο

Κέδρος της Βιρτζίνιας σπόρος Τόνκα Βανιλια ταμπάκο δέρμα ρούμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Havane pour Homme by En Voyage Perfumes.

Havane pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με En Voyage Perfumes Havane pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με En Voyage Perfumes Havane pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Havane pour Homme by En Voyage Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Havane pour Homme by En Voyage Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Givenchy Eau Torride Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Roger & Gallet Cedrat Linari Vista Sul Mare James Heeley Verveine Keiko Mecheri Sanguine Acorelle Verveine Agrumes Caswell Massey Number Six Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Anamor You Are