Σχεδιαστές » D E » Δερμα « Ομάδες

English Leather Black English Leather για άνδρες

English Leather Black English Leather για άνδρες

English Leather Black English Leather για άνδρες Εικόνες

English Leather Black από English Leather είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. English Leather Black κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο και δέρμα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και νότες ξύλων.

νότες πρασίνου Περγαμόντο

δεντρολίβανο δέρμα

σανδαλόξυλο Μόσχος νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about English Leather Black by English Leather.

English Leather Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με English Leather English Leather Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με English Leather English Leather Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει English Leather Black by English Leather. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για English Leather Black by English Leather αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Caron Tabac Blond Gres Cabochard Montana Montana Parfum d'Homme Valentino Vendetta Uomo Houbigant Duc de Vervins Odori Cuoio Giorgio Beverly Hills Red for Men Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Canali Canali dal 1934 Truefitt & Hill Spanish Leather Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini S-Perfume Se-x