Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Borobudur Erik Kormann για γυναίκες και άνδρες

Borobudur Erik Kormann για γυναίκες και άνδρες

Borobudur Erik Kormann για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Borobudur Erik Kormann για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Borobudur από Erik Kormann είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Borobudur κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Philip Kraft. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , πιπέρι μαύρο, τριαντάφυλλο, Μόσχος, Γεράνι και σανδαλόξυλο.

πορτοκάλι πιπέρι μαύρο τριαντάφυλλο Μόσχος Γεράνι σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Borobudur by Erik Kormann.

Borobudur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Erik Kormann Borobudur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Erik Kormann Borobudur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Borobudur by Erik Kormann. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Borobudur by Erik Kormann αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Lanvin Eclat d’Arpège Lancetti Etre Special Edition IV Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Novae Plus Ballet Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Gin Tonic Happy Hour Women Loewe A Mi Aire Egofacto Fool For Love So...? So...? What Rasasi Emotion Bjorn Borg Love All Hot Pink