Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Dezember Erik Kormann για γυναίκες και άνδρες

Dezember Erik Kormann για γυναίκες και άνδρες

Dezember από Erik Kormann είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Dezember κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Erik Kormann. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Κάρδαμο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Έλεμι, βάλσαμο από το Περού και βάλσαμο γκουρζαν; οι νότες της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ, πατσουλί και Μόσχος.

λάιμ Κάρδαμο ροζ πιπέρι

τριαντάφυλλο Έλεμι βάλσαμο από το  Περού βάλσαμο γκουρζαν

Ζωϊκό Άμπερ πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dezember by Erik Kormann.

Dezember Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Erik Kormann Dezember fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Erik Kormann Dezember, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dezember by Erik Kormann. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dezember by Erik Kormann αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Esprit Esprit Horizon Women Oscar de la Renta Oscar for Men Esteban Colere d`Epices Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Montale Aoud Lime S.T. Dupont Passenger for Men Avon Patrick Dempsey 2 Farmacia SS. Annunziata Sofron The Different Company Sens et Bois Smell Bent Lucy Fur Antonio Miro Siesta Bath House Spanish Fig and Nutmeg