Σχεδιαστές » D E » « Ομάδες

Eau de Froehliche Erik Kormann για γυναίκες και άνδρες

Eau de Froehliche Erik Kormann για γυναίκες και άνδρες

Eau de Froehliche από Erik Kormann είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de Froehliche κυκλοφόρησε το έτος 2010. Eau de Froehliche έχει δημιουργηθεί από Alain Alchenberger, Erik Kormann και Philip Kraft. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, θυμίαμα και σπόρος Τόνκα; οι νότες της βάσης είναι Παλλισανδρος, βάλσαμο Τολού, Βανίλια και πατσουλί.

βατόμουρο Κάρδαμο

ίριδα θυμίαμα σπόρος Τόνκα

Παλλισανδρος βάλσαμο Τολού Βανίλια πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Froehliche by Erik Kormann.

Eau de Froehliche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Erik Kormann Eau de Froehliche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Erik Kormann Eau de Froehliche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Froehliche by Erik Kormann. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Froehliche by Erik Kormann αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Profumum Roma Dambrosia Profumum Roma Olibanum Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Royall Fragrances Royall Spyce Loewe Solo Loewe Pop Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her Royall Fragrances Royall Muske Jardin de France Extravieille David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Ice Mazzolari Musk Paolo Gigli Fuoco Jeanne Arthes Amore Mio