Σχεδιαστές » D E » « Ομάδες

Eau de Froehliche No. 2 Erik Kormann για γυναίκες και άνδρες

Eau de Froehliche No. 2 Erik Kormann για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο

Eau de Froehliche No. 2 από Erik Kormann είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de Froehliche No. 2 κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Erik Kormann. Οι νότες κορυφής είναι μέντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και Γλυκάνισο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, θυμίαμα και ξύλο γκουαϊακ.

μέντα Περγαμόντο

τριαντάφυλλο Γλυκάνισο

Μόσχος θυμίαμα ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Froehliche No. 2 by Erik Kormann.

Eau de Froehliche No. 2 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Erik Kormann Eau de Froehliche No. 2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Erik Kormann Eau de Froehliche No. 2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Froehliche No. 2 by Erik Kormann. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Froehliche No. 2 by Erik Kormann αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Profumum Roma Patchouly Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Tova Beverly Hills Tova Van Gils His Aura Demeter Fragrance Holy Water Ulric de Varens Varens Original Russian Legend Oriflame City Oasis Carolina Herrera 212 H2O Men Joaquin Cortes 24k Man Lush Candy Fluff Porsche Design The Essence Summer Ice