Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Haitian Vetiver Ermenegildo Zegna για άνδρες

Haitian Vetiver Ermenegildo Zegna για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Haitian Vetiver Ermenegildo Zegna για άνδρες Εικόνες

Haitian Vetiver από Ermenegildo Zegna είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Haitian Vetiver κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ Αϊτής, νερόλι, Περγαμόντο Σικελίας, ίριδα και Σπόροι Καρότου.

Βέτιβερ Αϊτής νερόλι Περγαμόντο Σικελίας ίριδα Σπόροι Καρότου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Haitian Vetiver by Ermenegildo Zegna.

Haitian Vetiver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ermenegildo Zegna Haitian Vetiver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ermenegildo Zegna Haitian Vetiver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Haitian Vetiver by Ermenegildo Zegna. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Haitian Vetiver by Ermenegildo Zegna αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Bijan Bijan Style Men Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Iceberg The Iceberg Fragrance for Men Roger & Gallet Open Ted Baker M Creed Windsor Tonatto Profumi Sandalo Per Teti REN Cologne 04 Truefitt & Hill Freshman The Different Company De Bachmakov Huitieme Art Parfums Fareb