Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Z Zegna Ermenegildo Zegna για άνδρες

Z Zegna Ermenegildo Zegna για άνδρες

Z Zegna Ermenegildo Zegna για άνδρες Εικόνες

Z Zegna από Ermenegildo Zegna είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Z Zegna κυκλοφόρησε το έτος 2005. Z Zegna έχει δημιουργηθεί από Antoine Lie, Pierre Negrin και Olivier Gillotin. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο και Περγαμόντο Σικελίας; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, πιπέρι λευκό και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός και ξύλο κασμίρι.

δεντρολίβανο Περγαμόντο Σικελίας

μοσχοκάρυδο πιπέρι λευκό ίριδα

πατσουλί Μόσχος βρύα δριός ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Z Zegna by Ermenegildo Zegna.

Z Zegna Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ermenegildo Zegna Z Zegna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ermenegildo Zegna Z Zegna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Z Zegna by Ermenegildo Zegna. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Z Zegna by Ermenegildo Zegna αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Kenzo Kenzo Jungle Homme Calvin Klein Man Sahlini Parfums L'Homme Acqua di Biella Baraja Pierre Cardin Emotion for Men L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Paul Sebastian Onyx Porsche Design The Essence Intense Avon Patrick Dempsey 2 Diptyque Vinaigre de Toilette Nazareno Gabrielli Tu Chopard Noble Vetiver