Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο « Ομάδες

Zegna Forte Ermenegildo Zegna για άνδρες

μέλι
ταμπάκο
Zegna Forte Ermenegildo Zegna για άνδρες Εικόνες

Zegna Forte από Ermenegildo Zegna είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Zegna Forte κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, γκρειπ φρουτ, ροζ πιπέρι, τζίντζερ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, ταμπάκο και λευκόμελο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Κεχριμπάρι και σπόρος Τόνκα.

Εσπεριδοειδή γκρειπ φρουτ ροζ πιπέρι τζίντζερ λεμόνι

Λεβάντα ταμπάκο λευκόμελο

νότες ξύλων Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zegna Forte by Ermenegildo Zegna.

Zegna Forte Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ermenegildo Zegna Zegna Forte fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ermenegildo Zegna Zegna Forte, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zegna Forte by Ermenegildo Zegna. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zegna Forte by Ermenegildo Zegna αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Escada Escada Collection Givenchy Oblique Rewind Prada No9 Benjoin La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Matthew Williamson Warm Sand L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Alain Delon Lyra Alain Delon Samourai Van Gils Basic Instinct Christian Dior Ambre Nuit Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Rasasi Al Oudh Al Mumaiz