Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Realm Women Erox για γυναίκες

Realm Women Erox για γυναίκες

μέλι

Realm Women από Erox είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Realm Women κυκλοφόρησε το έτος 1993. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι Σικελίας και φύλλα φραγκοσταφυλλιάς; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και νούφαρο; οι νότες της βάσης είναι μέλι και Βανίλια.

μανταρίνι Σικελίας φύλλα φραγκοσταφυλλιάς

παιώνια νούφαρο

μέλι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Realm Women by Erox.

Realm Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Erox Realm Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Erox Realm Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Realm Women by Erox. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Realm Women by Erox αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Lucky Charms Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Ella Mikao Yujin Amour Nanette Lepore Nanette Lepore Memo Inlé Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Jennifer Lopez Sunkissed Glow Perry Ellis Perry Ellis for Women MORE&MORE MORE&MORE S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO Voluspa Mimosa Martini Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel