Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο « Ομάδες

Escada Collection Escada για γυναίκες

Escada Collection Escada για γυναίκες

Το είχα : 1

caramel
Escada Collection Escada για γυναίκες Εικόνες Escada Collection Escada για γυναίκες Εικόνες Escada Collection Escada για γυναίκες Εικόνες Escada Collection Escada για γυναίκες Εικόνες Escada Collection Escada για γυναίκες Εικόνες

Escada Collection από Escada είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Escada Collection κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francoise Caron. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο και Καραμέλα; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί, Λευκά άνθη και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Μόσχος και Κέδρος.

δαμάσκηνο Καραμέλα

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί Λευκά  άνθη τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Escada Collection by Escada.

Escada Collection Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Escada Escada Collection fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Escada Escada Collection, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Escada Collection by Escada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Escada Collection by Escada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Rochas Byzantine Guerlain Eau de Lit Sonia Rykiel Sonia Rykiel Esteban Ambre Jardin de France Angelique Oriflame Nomadic Ulric de Varens Varens essentiel Ambre Mysterieux L`Erbolario Ambraliquida Melange Perfume Melange Solid Perfume Warm M. Micallef Aoud Gourmet Keiko Mecheri Myrrhe & Merveilles Shantara Isiris