Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Escada Magnetism for Men Escada για άνδρες

Escada Magnetism for Men Escada για άνδρες

Το έχω: 3 Το είχα : 1 Το θέλω: 3

Escada Magnetism for Men Escada για άνδρες Εικόνες Escada Magnetism for Men Escada για άνδρες Εικόνες Escada Magnetism for Men Escada για άνδρες Εικόνες

Escada Magnetism for Men από Escada είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Escada Magnetism for Men κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι νότες ξύλων και σαφράν; οι μεσαίες νότες είναι δέρμα, σανδαλόξυλο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι βάλσαμο Τολού, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

νότες  ξύλων σαφράν

δέρμα σανδαλόξυλο Κέδρος

βάλσαμο Τολού Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Escada Magnetism for Men by Escada.

Escada Magnetism for Men Σχόλια Αρωμάτων

mary ko
mary ko

Βγάζει έναν σκοτεινό τόνο σαμπάνιας, το προτιμώ από το γυναικείο μακράν και γι αυτό το επέλεξα.

May
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Escada Escada Magnetism for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Escada Escada Magnetism for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Escada Magnetism for Men by Escada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Escada Magnetism for Men by Escada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Jil Sander Jil Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Alfred Dunhill Dunhill The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily becker.eshaya Golden Amber Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York The Organic Pharmacy Organic Glam Oud