Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Escada Sport Feeling Free Escada για γυναίκες και άνδρες

Escada Sport  Feeling Free Escada για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 3

Escada Sport  Feeling Free Escada για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Escada Sport  Feeling Free Escada για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Escada Sport  Feeling Free Escada για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Escada Sport  Feeling Free Escada για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Escada Sport Feeling Free από Escada είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, λουλούδι του πάθους και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, λευκός κρίνος, υάκυνθος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Μύρο.

Λεβάντα λουλούδι του πάθους Περγαμόντο

φρέζια λευκός κρίνος υάκυνθος τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Escada Sport Feeling Free by Escada.

Escada Sport Feeling Free Σχόλια Αρωμάτων

TURQUOISE
TURQUOISE

Προ 15ετίας η μητέρα μου, μου είχε χαρίσει το feeling good και τότε στην εφηβεία το είχα λατρέψει..

Έντονα λουλουδάτο, αίσθηση αθλητικής φρεσκάδας που διατηρεί μια λεπτή ρομαντική θηλυκότητα στην επιδερμίδα.

Διάχυτη η παρουσία του υπέροχου Υάκυνθου.

Η διαφήμιση και τα χρώματα αυτής εκφράζουν άψογα την φιλοσοφία του Feeling Free.

Sep
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Escada Escada Sport Feeling Free fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Escada Escada Sport Feeling Free, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Escada Sport Feeling Free by Escada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Escada Sport Feeling Free by Escada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Marc Jacobs Marc Jacobs Versace Versace Essence Exciting L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Parfums DelRae Debut Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube CB I Hate Perfume Wild Pansy Penhaligon`s Bluebell Rochas Fleur d`Eau Berkeley Square White Muguet Ayala Moriel Les Nuages de Joie Jaune Demeter Fragrance Linden Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier