Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο « Ομάδες

Escada pour Homme Escada για άνδρες

Escada pour Homme Escada για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Escada pour Homme Escada για άνδρες Εικόνες Escada pour Homme Escada για άνδρες Εικόνες Escada pour Homme Escada για άνδρες Εικόνες Escada pour Homme Escada για άνδρες Εικόνες Escada pour Homme Escada για άνδρες Εικόνες Escada pour Homme Escada για άνδρες Εικόνες

Escada pour Homme από Escada είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Escada pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1993. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , , Λεβάντα, Κονιάκ, λεμόνι Ιταλίας και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, κύμινο, Γαρύφαλλο, Δάφνη, Κανέλα, άρκευθος, Γεράνι και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, πατσουλί, Μόσχος και Βανίλια.

πορτοκάλι Λεβάντα Κονιάκ λεμόνι Ιταλίας Περγαμόντο

μοσχοκάρυδο κύμινο Γαρύφαλλο Δάφνη Κανέλα άρκευθος Γεράνι Κάρδαμο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα πατσουλί Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Escada pour Homme by Escada.

Escada pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Escada pour Homme by Escada 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Escada Escada pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Escada Escada pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Escada pour Homme by Escada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Escada pour Homme by Escada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Abinoam Desejo Avon Imari Seduction L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Ulric de Varens Lily Prune Sublime Vanilla Jean Desprez Bal a Versailles Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Yves Rocher Aztek Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Catherine Lara Aral Un des Sens M. Micallef Aoud Gourmet Damien Bash Parfum Lucifer No.3 Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man