Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Especially Escada Delicate Notes Escada για γυναίκες

Especially Escada Delicate Notes Escada για γυναίκες

Especially Escada Delicate Notes Escada για γυναίκες Εικόνες Especially Escada Delicate Notes Escada για γυναίκες Εικόνες

Especially Escada Delicate Notes από Escada είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Especially Escada Delicate Notes κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, αχλάδι και κινεζικό ρόδο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Αμπρετη (Μολόχα) και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

γκρειπ φρουτ αχλάδι κινεζικό ρόδο

τριαντάφυλλο Αμπρετη  (Μολόχα) Υλάνγκ Υλάνγκ

νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Especially Escada Delicate Notes by Escada.

Especially Escada Delicate Notes Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Escada Especially Escada Delicate Notes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Escada Especially Escada Delicate Notes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Especially Escada Delicate Notes by Escada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Especially Escada Delicate Notes by Escada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Frederic Malle Carnal Flower Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Emanuel Ungaro Senso Victorio & Lucchino V & L Ellen Tracy Imagine Hampton Sun Privet Bloom Floris Malmaison Nautica My Voyage DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Bond No 9 Harrods for Her