Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Jardin de Soleil Escada για γυναίκες

Jardin de Soleil Escada για γυναίκες

Jardin de Soleil Escada για γυναίκες Εικόνες

Jardin de Soleil από Escada είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jardin de Soleil κυκλοφόρησε το έτος 1996. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sophie Labbe. Οι νότες κορυφής είναι τουμπερόζα, γαρδένια, βατόμουρο, ροδάκινο και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς και υάκυνθος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και βρύα δριός.

τουμπερόζα γαρδένια βατόμουρο ροδάκινο νερόλι

άνθη πορτοκαλιάς υάκυνθος

σανδαλόξυλο βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jardin de Soleil by Escada.

Jardin de Soleil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Escada Jardin de Soleil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Escada Jardin de Soleil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jardin de Soleil by Escada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jardin de Soleil by Escada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Coach Freesia Splash Helena Rubinstein Wanted Jesus Del Pozo On Ella Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe Christina Aguilera X Pose Passion D`Orsay Tilleul Friction de Nuit Novaya Zarya Milaya Dnem