Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tender Light Escada για γυναίκες

Tender Light Escada για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Tender Light από Escada είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tender Light κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς, ροδάκινο , Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, ορχιδέα, υάκυνθος και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, βρύα δριός και Κέδρος.

άνθη πορτοκαλιάς ροδάκινο Περγαμόντο λεμόνι

τουμπερόζα ορχιδέα υάκυνθος Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tender Light by Escada.

Tender Light Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Escada Tender Light fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Escada Tender Light, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tender Light by Escada. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tender Light by Escada αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Davidoff Cool Water Ocean Radiance Marc Jacobs I Love Marc Montana Suggestion Eau Cuivree Michel Klein Illusion Jean Patou Amour Amour Jessica McClintock Always & Forever Les Parfums de Rosine Pousierre de Rose Washington Tremlett Neroli Absolute Caswell Massey Elixir Of Love Fiorucci Pin Up I M Sensual La Bouquetiere Muguet