Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Connect for Her Esprit για γυναίκες

Connect for Her Esprit για γυναίκες

aquatic
ozoνώδες

Connect for Her από Esprit είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Connect for Her κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bernard Ellena. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, φρέζια και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, γιασεμί και νούφαρο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

ανανάς φρέζια καρπούζι

παιώνια γιασεμί νούφαρο

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Connect for Her by Esprit.

Connect for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Connect for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Connect for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Connect for Her by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Connect for Her by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lanvin Rumeur 2 Rose Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Jacadi Jacadi Joop! Joop! Berlin Miss Sixty Miss Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside Victoria`s Secret Love Rocks Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Corine de Farme Barcelona Night Thymes Red Cherie