Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Dynamic Life for Her Esprit για γυναίκες

Dynamic Life for Her Esprit για γυναίκες

τροπικό

Dynamic Life for Her από Esprit είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Dynamic Life for Her κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Veronique Nyberg. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, ροζ γκειπ φρουτ και παπάγια; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ορχιδέα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Λευκό Κεχριμπάρι.

Μανταριν ορανζ ροζ γκειπ φρουτ παπάγια

γιασεμί ορχιδέα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dynamic Life for Her by Esprit.

Dynamic Life for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Dynamic Life for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Dynamic Life for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dynamic Life for Her by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dynamic Life for Her by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jesus Del Pozo In Black Bruno Banani Bruno Banani Woman Jil Sander Jil Sander No 4 Vera Wang Flower Princess The Body Shop Aztique Elizabeth Arden Green Tea Lotus Revlon Charlie Silver Calypso St. Barth Lily Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 Revlon Pink Happiness Little Secrets Renato Balestra Diamante Nero Faberlic You Nova Dream