Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Dynamic Life for Him Esprit για άνδρες

Dynamic Life for Him Esprit για άνδρες

Dynamic Life for Him από Esprit είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Dynamic Life for Him κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Philippe Bousseton. Οι νότες κορυφής είναι ακτινίδιο, Λεβάντα, Μανταριν ορανζ, μέντα, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, φύλλο ανανά και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βέτιβερ και ξύλο τικ.

ακτινίδιο Λεβάντα Μανταριν ορανζ μέντα γκρειπ φρουτ Περγαμόντο Κάρδαμο

μοσχοκάρυδο φύλλο ανανά πιπέρι

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος Βέτιβερ ξύλο τικ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dynamic Life for Him by Esprit.

Dynamic Life for Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Dynamic Life for Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Dynamic Life for Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dynamic Life for Him by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dynamic Life for Him by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Creed Original Vetiver Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Absolument Parfemeur Absolument Homme Antonio Banderas Spirit Night Fever for Men Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) O Boticario Malbec Springfield Be Real SPF Aesop Marrakech Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Paul Smith Paul Smith Man 2 Otto Kern Egoluxe Masculin Florascent Aqua Colonia Vetyver