Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Esprit Collection Esprit για γυναίκες

Esprit Collection Esprit για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Esprit Collection από Esprit είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Beatrice Piquet. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι και σπόρος Τόνκα.

Περγαμόντο

σανδαλόξυλο Υλάνγκ Υλάνγκ

σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Esprit Collection by Esprit.

Esprit Collection Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Esprit Collection fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Esprit Collection, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Esprit Collection by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Esprit Collection by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nina Ricci Pretty Nina Morgan Sweet Paradise Benetton Benetton White Night Woman Paul Smith Paul Smith Story Annick Goutal Petite Cherie Diesel Diesel Zero Plus Feminine Oilily Papilon Bath and Body Works Midnight Pomegranate Bebe Sheer MOR Lychee Flower Jeanne Arthes Sexy Me No2 Jeanne Arthes Mascarade