Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Esprit Man Esprit για άνδρες

Esprit Man Esprit για άνδρες

Esprit Man από Esprit είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Esprit Man κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Μήλο και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι εστραγκόν, Λεβάντα και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Βανίλια.

Μήλο ανανάς

εστραγκόν Λεβάντα φύλλο βιολέτας

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Esprit Man by Esprit.

Esprit Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Esprit Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Esprit Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Esprit Man by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Esprit Man by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Kiton Kiton Black The Body Shop Arber Joop! Joop! Thrill Man Mark Buxton Black Angel Fragrances of Ireland Inis Or Olivier Durbano Jade O Boticario Dimitri Michael Storer Kadota Tallulah Jane Yiska Nickel Ulla Lala