Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Esprit για άνδρες

Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Esprit για άνδρες

Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Esprit για άνδρες Εικόνες

Groovy Life by Esprit Summer Edition Man από Esprit είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Groovy Life by Esprit Summer Edition Man κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alienor Massenet. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Πράσινο Μήλο και πάπρικα; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, φασκόμηλο και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βέτιβερ και Μόσχος.

γκρειπ φρουτ Πράσινο Μήλο πάπρικα

Γεράνι φασκόμηλο Λεβάντα

σανδαλόξυλο Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Groovy Life by Esprit Summer Edition Man by Esprit.

Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Groovy Life by Esprit Summer Edition Man by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Groovy Life by Esprit Summer Edition Man by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ralph Lauren Polo Black Caron Eaux de Caron Pure Marina Marinof Un Matin d`Ete Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea La Perla GrigioPerla Hedo White O Boticario Zaad Aveda Chakra 1 Motivation Perfumer`s Workshop Samba Red Man Lotto Gravity Power for Men O Boticario Dimitri Tous Tous Man Sport