Σχεδιαστές » D E » « Ομάδες

Imagine for Her Esprit για γυναίκες

Imagine for Her Esprit για γυναίκες

Imagine for Her από Esprit είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Imagine for Her κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Veronique Nyberg. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός, ηλιοτρόπιο και νεκταρίνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανιλια.

Μανταριν ορανζ ροζ πιπέρι

Oσμανθός ηλιοτρόπιο νεκταρίνι

Μόσχος Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Imagine for Her by Esprit.

Imagine for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Imagine for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Imagine for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Imagine for Her by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Imagine for Her by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
XOXO Heartbeat Trussardi Essenza del Tempo Replay Replay for Her Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Van Gils His Aura Le Labo Musc 25 Los Angeles Tim McGraw Southern Blend Pacifica Tuscan Blood Orange Yves Rocher Mure Sauvage Victoria`s Secret Life Is Pink Live Pink The Body Shop White Musk Sport Marc Jacobs Lola Velvet