Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Life by Esprit Esprit για γυναίκες

Life by Esprit Esprit για γυναίκες

Life by Esprit Esprit για γυναίκες Εικόνες Life by Esprit Esprit για γυναίκες Εικόνες

Life by Esprit από Esprit είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Life by Esprit κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Evelyne Boulanger. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο, ροζ πιπέρι, μαλλί της γριάς, λίτσι και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, ορχιδέα, γιασεμί, Λωτός και κόκκινα μούρα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, ξύλο κασμίρι και Λευκό Κεχριμπάρι.

δαμάσκηνο ροζ πιπέρι μαλλί της γριάς λίτσι αχλάδι

γαρδένια ορχιδέα γιασεμί Λωτός κόκκινα μούρα

σανδαλόξυλο Μόσχος ξύλο κασμίρι Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Life by Esprit by Esprit.

Life by Esprit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Life by Esprit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Life by Esprit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Life by Esprit by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Life by Esprit by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Jeans Couture Glam Salvador Dali ITISLOVE Jil Sander Jil Sander Pure La Bouquetiere Embrasse Moi Olivier Strelli The World Is Wonderful Gabriela Sabatini Private Edition Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Romeo Gigli Romeo Gigli Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Acqua di Biella Kid Mohair Amway Ancestry Tom Ford White Musk Collection Musk Pure