Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Night Life Summer Edition Man Esprit για άνδρες

Night Life Summer Edition Man Esprit για άνδρες

καρύδα
τροπικό

Night Life Summer Edition Man από Esprit είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Night Life Summer Edition Man κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Μήλο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ανανάς, Κανέλα και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Καρύδα και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ Μήλο λεμόνι

ανανάς Κανέλα Βιολέτα

Κεχριμπάρι Καρύδα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Night Life Summer Edition Man by Esprit.

Night Life Summer Edition Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Night Life Summer Edition Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Night Life Summer Edition Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Night Life Summer Edition Man by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Night Life Summer Edition Man by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Givenchy Eau Torride Hugo Boss Boss in Motion edition IV Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Byblos Blu Men Enjoy Ayala Moriel Arsenal Avon Mesmerize Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Penhaligon`s Blenheim Bouquet Fragonard Les Naturelles: Verveine Avon Simple Elements Warm Sunshine O Boticario Speed Man Acorelle Lotus Bambou