Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Night Life Summer Edition Man Esprit για άνδρες

Night Life Summer Edition Man Esprit για άνδρες

καρύδα
τροπικό

Night Life Summer Edition Man από Esprit είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Night Life Summer Edition Man κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Μήλο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ανανάς, Κανέλα και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Καρύδα και Κέδρος.

Μανταριν ορανζ Μήλο λεμόνι

ανανάς Κανέλα Βιολέτα

Κεχριμπάρι Καρύδα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Night Life Summer Edition Man by Esprit.

Night Life Summer Edition Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Night Life Summer Edition Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Night Life Summer Edition Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Night Life Summer Edition Man by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Night Life Summer Edition Man by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Donna Karan DKNY Men Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Novae Plus Fresh Blue Clive Christian 1872 Men Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine A Perfume Organic Urban Organic Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010