Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Simply You for Her Esprit για γυναίκες

Simply You for Her Esprit για γυναίκες

Simply You for Her Esprit για γυναίκες Εικόνες

Simply You for Her από Esprit είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Simply You for Her κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, ηλιοτρόπιο, ανθός βανιλιας και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ νερόλι

άνθη πορτοκαλιάς ηλιοτρόπιο ανθός βανιλιας ίριδα

νότες  ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Simply You for Her by Esprit.

Simply You for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Esprit Simply You for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Esprit Simply You for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Simply You for Her by Esprit. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Simply You for Her by Esprit αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Etro Musk L`Artisan Parfumeur Bois Farine Alviero Martini GeoBlack Woman Michael Kors Michael Kors Hilde Soliani Ti Amo: Iris Acqua di Portofino Donna Ajmal Facets of Her Sonoma Scent Studio Voile de Violette Bruno Acampora Seplasia Sarantis B.U. Blossom Alyssa Ashley Esoteric Oriflame Moon