Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Classique Essentially Me για γυναίκες

Classique Essentially Me για γυναίκες

Classique Essentially Me για γυναίκες Εικόνες Classique Essentially Me για γυναίκες Εικόνες

Classique από Essentially Me είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, νερόλι, Γεράνι, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, μοσχοκάρφι, κόλιανδρος και Δάφνη.

Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νερόλι Γεράνι Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

Βέτιβερ μοσχοκάρφι κόλιανδρος Δάφνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Classique by Essentially Me.

Classique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Essentially Me Classique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Essentially Me Classique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Classique by Essentially Me. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Classique by Essentially Me αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jennifer Lopez Still Versace Metal Jeans Women Cartier Panthere de Cartier Eau Legere Yardley Magnolia Bath and Body Works White Cherry Blossom Molyneux Quartz Fragonard Baroque Avon Simple Elements Perfect Cotton Caron Pois de Senteur Bronnley Rose Eau Fraiche Detaille Sofia Oscar de la Renta Soft Blossom