Σχεδιαστές » D E » « Ομάδες

Trade Wind Essentially Me για γυναίκες και άνδρες

Trade Wind Essentially Me για γυναίκες και άνδρες

Trade Wind Essentially Me για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Trade Wind Essentially Me για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Trade Wind από Essentially Me είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι άνθη λάιμ (φιλύρας), άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, άχυρο και μοσχοκάρυδο; οι μεσαίες νότες είναι πλαγκτόν, μέντα και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, γάλβανο και βάμμα του εδάφους.

άνθη λάιμ (φιλύρας) άνθος πορτοκαλιού Αφρικής άχυρο μοσχοκάρυδο

πλαγκτόν μέντα φύλλο βιολέτας

Βέτιβερ σανδαλόξυλο γάλβανο βάμμα του εδάφους

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Trade Wind by Essentially Me.

Trade Wind Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Essentially Me Trade Wind fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Essentially Me Trade Wind, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Trade Wind by Essentially Me. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Trade Wind by Essentially Me αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Paolo Gigli Grecale Roger & Gallet Eau de Gingembre MAC M∙A∙C Monogram Hugo Boss Boss Element Oriflame Voyage Voyage So Chic! M. Asam Men Ulrich Lang Nightscape Van Cleef & Arpels Feerie Gold Rubino Cosmetics Room 726 Red Lush Candy Fluff Cinq Mondes Rituel de l`Atlas Black Phoenix Alchemy Lab Det. Patric Gleason