Σχεδιαστές » D E » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Aliage Estée Lauder για γυναίκες

Aliage Estée Lauder για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Aliage από Estée Lauder είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aliage κυκλοφόρησε το έτος 1972. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και γιασεμί; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, τριαντάφυλλο και Αρτεμισία; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, Βέτιβερ και Κέδρος.

Εσπεριδοειδή γιασεμί

μοσχοκάρυδο τριαντάφυλλο Αρτεμισία

βρύα δριός Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aliage by Estée Lauder.

Aliage Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Aliage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Aliage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aliage by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aliage by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Balenciaga Le Dix Perfume Chanel Chance Eau de Toilette Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Versace White Jeans Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail La Prairie Life Threads Platinum Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Penhaligon`s Jubilee Bouquet Maison Francis Kurkdjian Elle 25 Jean Patou Normandie Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense