Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder για γυναίκες

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder για γυναίκες

καρύδα
τροπικό
Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Estée Lauder για γυναίκες Εικόνες

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent από Estée Lauder είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο Σικελίας; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, άνθη πορτοκαλιάς, γαρδένια, γιασεμί και Μύρο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Καρύδα, Καραμέλα και Βέτιβερ.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο Σικελίας

μανόλια άνθη πορτοκαλιάς γαρδένια γιασεμί Μύρο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Καρύδα Καραμέλα Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent by Estée Lauder.

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Σχόλια Αρωμάτων

Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent by Estée Lauder 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent by Estée Lauder. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent by Estée Lauder αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Courreges Sweet Courreges Emanuel Ungaro Apparition Sun Escada Escada Sentiment Christian Dior Dior Addict Shine Oscar de la Renta So de la Renta Candie`s Heartbreaker Menard L`Eau de Taoyaka Girard New York Nights Avon Bali Bliss Ulric de Varens Mini Varens 29 Love & Toast Honey Nectar Bebe Sheer